Ką rodo Battery Sense

Paskelbta: person Paskelbė: AE comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 152

80% - 100%baterija yra geros būklės ir gauna pakankamai įkrovos, jei tendencija nuolat tarp 40% - 60%, turėsite problemų artimiausioje ateityje arba kai užklups šalčiai.

Pabandysiu paaiškinti ką  % - parodymas reiškia:

% - rezultatas nerodo įkrovos būsenos (kuri po pilno įkrovimo natūraliai bus 100%), bet rodo akumuliatoriaus „sveikatos būklės tendenciją".

Stebima įtampa ir įtampos pokyčiai akumuliatoriaus naudojimo metu apdorojami sudėtingo algoritmo. Šis algoritmas „nukerta“ akumuliatoriaus įtampos šuolius (tiek aukštą, tiek žemą smailes). Tada „nubrėžia“ baterijos sveikatos būklės tendenciją. Jei tendencija visada yra tarp 80% ir 100%, jūsų baterija yra geros būklės ir gauna pakankamai įkrovos (arba iš tolimo nuotolio važiavimo arba iš išorinio įkrovimo). Jei tendencija nuolat tarp 40% - 60% (važiuojate trumpą atstumą, sena baterija su sumažėjusia talpa, arba per mažai išorinio įkrovimo), turėsite problemų artimiausioje ateityje arba kai užklups šalčiai. Tai reiškia, kad jums reikia įkrauti daugiau, ir galbūt pradėti psichologiškai ruoštis keisti bateriją artimiausioje ateityje.

Jei jus domina akumuliatoriaus įtampa tiksliai tuo metu, kai atidarote programą:

Prie akumuliatoriaus nuotraukos yra tiesioginės įtampos indikatorius (kai esate prisijungę prie "Bluetooth"). Jei akumuliatoriaus įtampa yra 12,62 Voltų arba didesnė, tuo metu turite 100% įkrautą akumuliatorių. Tačiau tai nieko nepasako apie akumuliatoriaus būklę arba kokį gyveną jis gyvena.

(Šiek tiek panašus dalykas yra benzino daviklis automobilyje + vairavimo kompiuteryje: Jei užpildysite baką, daviklis parodys, kad jūsų bakas yra pilnas. Tačiau, priklausomai nuo jūsų nesenų vairavimo įpročių, vairavimo kompiuteris gali parodyti jums kad galite nuvažiuoti arba 1000 km su pilnu baku, arba tik 700 km. Taip yra todėl, kad jūsų vairavimo elgesį stebi transporto priemonės kompiuteris, ir jis naudoja algoritmą likusiam kilometražui apskaičiuoti pagal tai.) Taigi Battery Sense šiame pavyzdyje būtų vairavimo kompiuteris, o ne benzino bako daviklis ...

Viso "Battery Sense" tikslas yra parodyti, kokioje būsenoje yra jūsų akumuliatorius, ir ar artimiausioje ateityje rekomenduojamas išorinis įkrovimas ir (arba) akumuliatoriaus pakeitimas. Jei tiesiog norite sužinoti, ar akumuliatorius yra pilnas po to, kai jį įkrausite, tam užtenka nebrangaus multimetro.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį