Plastikinių žibintų restauravimas

Paskelbta: person Paskelbė: Sonax, TS, Kaha comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 2380

Vakarai ilgėja ir ruduo greitai artėja. Tamsiame kelyje gerai šviečiantys žibintai ne tik komfortas, bet ir saugumas.

Jeigu jūsų automobilio plastikiniai žibintai tapo matiniai ir pageltę atėjo laikas juos atnaujinti. Naudodami Sonax priemones jūs galite atnaujinti rankiniu būdu arba su poliravimo mašinėle.

Sonax žibintų restauravimo rinkinys "all in one" - efektyvus ir ekonomiškas nuo laiko pageltusių ir matinių plastikinių žibintų, rankinio restauravimo rinkinys.
Dviem lengvais žingsniais pašalina geltonumą, matinį paviršių ir smulkius įbrėžimus ir paviršių padengus sandarikliu bus išsaugotas ilgalaikis žibintų skaidrumas.
Naudojant šį rinkinį bus atkurtas pradinis žibintų skaidrumas. Turėsite ne tik puikios išvaizdos priekinis žibintus, bet ir padidinsite viso automobilio vertę, pagerintas šviesos efektyvumas užtikrina didesnę vairavimo saugą, nes tai leis geriau matyti ir būti matomiems.
Skirtas 2 panaudojimams ant 2 žibintų.

Naudojimo būdas:

 1. Gerai nuplaukite žibintus. Automobilio kraštus aplink žibintus užklijuokite apsaugine popierine juosta.
 2. Sušlapinkite žibinto paviršių ir P5000 rupumo švitrinį popierių, ir sukamųjų judesių pagalba pašalinkite negilius įbrėžimus ir oksidaciją, sukurdami lygų matinį paviršių.
 3. Apdirbtą paviršių nuplaukite vandeniu ir sausai nušluostykite naudodami vieną iš Sonax mikropluošto šluosčių.
 4. Naudodami Sonax poliravimo pastą ir poliravimo kempinėlę, nupoliruokite žibinto paviršių iki norimo rezultato.
 5. Paviršių nuvalykite su Sonax mikropluošto šluoste.
 6. Po paviršiaus šlifavimo ir poliravimo būtina paviršių padengti apsauginiu sluoksniu. Naudodami servetėle su priemone kruopščiau įtrinkite visą žibinto paviršių.
 7. Leiskite paviršiui pilnai išdžiūti per 30 minučių.

Profesionaliam naudojimui skirtos Sonax Profiline priemonės

Jeigu norite atnaujinti žibintų paviršiu mechaniniu būdu, tai verta rinkti Sonax Profiline žibintų polirolį. Sonax Profiline žibintų poliravimo pasta efektyviai pašalina pašalina mažus įbrėžimus, pageltimą, atstato paviršiaus skaidrumą. Po poliravimo paviršius turi būti kruopščiai nuvalytas ir apsaugotas Sonax Profiline žibintų apsaugine danga.

  1. Atidarykite pakelį su Sonax Profiline žibintų apsaugine danga ir supilkite turinį ant švarios poliravimo šluostės. Plonai užtepkite dangą ant švaraus ir sauso paviršiaus. Vieno paketėlio pakanka dviem žibintams padengti.
  2. Nedelsdami nuvalykite likutį su sausa poliravimo šluoste.
  3. Leiskite dangai išdžiūti mažiausiai 4 valandas. Džiovinant transporto priemonė neturi sušlapti.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį