Prekių sąrašas pagal prekinį ženklą CALORSTAT BY VERNET

Vernet - automobilių pramonės lyderis, ypač automobilių ir sunkvežimių, temperatūrai jautrių elementų ir termostatų gamybos srityje.

Vernet yra žinomas pasaulinėje automobilių pramonės rinkoje nuo 1952 m. Šiuo metu Vernet tapo automobilių pramonės lyderis, ypač automobilių ir sunkvežimių, temperatūrai jautrių elementų ir termostatų gamybos srityje.

Iš viso per metus įmonė pagamina daugiau nei 13 milijonų termostatų ir jutiklių. 60% kompanijos pagamintų gaminių tiekiama pirmaujančių automobilių milžinų - „Alfa-Romeo“, „Fiat“, „Lancia“, „Citroen“, „Dacia“, „Ford“, „Hyundai“, „Lada“, „Mazda“, „Mitsubishi“, „Nissan“, „Opel“, „Peugeot“, „Renault“ - konvejeriams. , „Rover“, „Suzuki“, „Toyota“, „Volvo“, VW.

Produktų kokybę patvirtina tarptautiniai kokybės sertifikatai ISO 9000 ir QS 9001.

Produktų asortimentas apima termostatus, skirtą benzininiams ir dyzeliniams varikliams, temperatūros jutiklius, alyvos slėgio jutiklius ir kitus termo elementus.

Vernet termostatai yra svarbi variklio sistemų sudedamoji dalis ir pasižymi kokybe bei patikimumu. Išskirtinis termostatų Vernet bruožas yra tikslus precizinis temperatūros indikatorių valdymas ir ilgas tarnavimo laikas. Gamyboje naudojamos revoliucinės technologijos ir ypatinga struktūra.

Vernet termostatai yra atsparūs cheminei korozijai ir aukštų temperatūrų poveikiui. Bendrovė gamina platų termostatų ir jutiklių asortimentą, tenkinantį Europos ir Azijos automobilių rinkos poreikius.

Atsiprašome už nepatogumus.

Bandykite ieškoti dar kartą

To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį