• Tik internetu
  • Išpardavimas!
  • −20%
Nanoprotech super izoliacija

Nanoprotech super izoliacija 150ml

11,50 €
9,20 € - 20%
Su PVM

Super izoliacija -produktas yra unikalus gebėjimu visiškai išstumti drėgmę. Jis atkuria drėgmės apgadintų elektrinių įrenginių darbinį pajėgumą

Kiekis
Sandėlyje. Išsiunčiame per 2-3 d.d.

ACN010015
 

Saugus mokėjimas

 

Nemokamas pristatymas nuo 50 €

  Nemokamas atsiėmimas

Jočionių g. 14, 02300 Vilnius

  Galimas prekių pristatymo vėlavimas

Užsakymo vykdymo terminai yra preliminarūs

Prekės aprašymas

„Super Insulation“ - skysta elektrinė izoliacija
PASKIRTIS: šis produktas yra unikalus gebėjimu visiškai išstumti drėgmę. Jis atkuria drėgmės apgadintų elektrinių įrenginių darbinį pajėgumą; tokių įrenginių nebūtina išardyti. upduktas apsaugo nuo srovės nuotėkio ir izoliacijos pramušimo. Patvari nematoma nanodanga tvirtai apsaugo buitinius ir pramoninius elektrinius prietaisus ir įrenginius netgi šiems patekus į vandenį. upduktas užtikrina labai efektyvią apsaugą mažiausiai 1 metus ir praligina prietaisų, įrankių ir įrangos eksploatacijos trukmę.
SAVYBĖS: „Super Insulation“ užtikrina ligalaikę apsaugą nuo visų rūšių drėgmės. Nanodalelės įsiskverbia į apdoroto paviršiaus struktūrą, išstumia drėgmę ir pašalina oksidus. Priemonė tuojau pat atkuria izoliacijos varžą ir žymiai pagerina srovės laidumą. upduktas prasiskverbia į sunkiai prieinamas vietas, jį galima naudoti ant šlapių paviršių. „Super Insulation“ ligai išsaugo elastingumą ir saugi naudoti su visomis medžiagomis.

Prekės informacija

ACN010015

Charakteristikos

Prekės tipas
Tepimo priemonės
Tūris (ml)
150

Specifinė nuoroda

To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį