• Tik internetu
  • Išpardavimas!
  • −20%

Nanoprotech alyva ginklams 150ml

11,50 €
9,20 € - 20%
Su PVM

Naujos kartos ginklų tepalas, skirtas graižtviniams ir lygiavamzdžiams šaunamiesiems ginklams, pneumatiniams šautuvams, medžioklės, sportiniams ginklams ir dažasvyzdžio šautuvams.

Kiekis
Sandėlyje. Išsiunčiame per 2-3 d.d.

ACN010107
 

Saugus mokėjimas

 

Nemokamas pristatymas nuo 50 €

  Nemokamas atsiėmimas

Jočionių g. 14, 02300 Vilnius

  Galimas prekių pristatymo vėlavimas

Užsakymo vykdymo terminai yra preliminarūs

Prekės aprašymas

Ginklų tepalas
PASKIRTIS: naujos kartos ginklų tepalas, skirtas graižtviniams ir lygiavamzdžiams šaunamiesiems ginklams, pneumatiniams šautuvams, medžioklės, sportiniams ginklams ir dažasvyzdžio šautuvams. Tai unikalus produktas, kuris visiškai išstumia drėgmę. Lyginant su įprastiniais tepalais, „NANOPROTECH Gun Lubricant“ įsiskverbia, sutepa ir užtikrina ilgalaikę apsaugą. Jo nanodanga apsaugo nuo girgždėjimo, cypimo ir dilimo ilgiau kaip 1 metus. Šį produktą rekomenduojama naudoti bet kokiems judantiems mechanizmams. Žymiai prailgina ginklų eksploatacijos trukmę. Idealus produktus ilgalaikei ginklų konservacijai.
SAVYBĖS: nanodalelės įsiskverbia į užpurkšto paviršiaus struktūrą, išstumia drėgmę, panaikina girgždesius, apsaugo nuo korozijos ir sukuria trintį ir dilimą mažinančią dangą. Nepraranda savo savybių plačiame temperatūrų intervale nuo -80 °C iki +140 °C. Saugus naudoti su visomis medžiagomis, prasiskverbia į sunkiai prieinamas vietas. Galima naudoti ant šlapių paviršių. Danga ilgai išsaugo elastingumą.

Prekės informacija

ACN010107

Charakteristikos

Prekės tipas
Tepimo priemonės
Tūris (ml)
150

Specifinė nuoroda

To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį