• Online only
 • -25%
Epoksidiniai klijai Loctite 3430 24ml

Epoksidiniai klijai Loctite EA 3430 (24ml)

Loctite EA 3430 – per penkias minutes sukietėjantys dviejų komponentų epoksidiniai klijai, tinkami ten, kur reikalinga optiškai skaidri suklijavimo siūlė. Puikiai tinka stiklo, dekoratyviniu plokščių, reklaminiu stendų klijavimui ir bendro pobūdžio namu ūkio reikmėms.

Henkel prekinis ženklas LOCTITE yra patikimas pasirinkimas aukštos kokybės klijų, sandariklių ir dangų sukurtiems sprendimams.

€9.00
€6.75 Save 25%
Tax included
Quantity
Sandėlyje

T242865

LOCTITE EA 3430 - per penkias minutes sukietėjantys, 2 komponentų epoksidiniai klijai, užtikrinantys optiškai skaidrią suklijavimo liniją. Gaminys labai stipriai sukimba su įvairiais paviršiais, atsparus vandeniui. Klijai yra bendros paskirties ir idealiai tinka daugeliui namuose atliekamų darbų. Dėl labai skaidrios suklijavimo linijos taip pat tinka stiklui, dekoratyvinėms plokštėms ir priekiniams stiklams klijuoti. Dėl vidutinio klampumo ir greito sukibimo laiko kambario temperatūroje gaminį lengva naudoti.

Naudingos savybes:

 • Vidutinės klampos
 • Visiškai skaidrūs
 • Sutirštinti
 • Atsparūs vandeniui

Techniniai duomenys:

 • Tinkamumo trukmė: 5–10 min.
 • Sutvirtinimo trukmė: 15 min.
 • Eksploatavimo temperatūros diapazonas: nuo -55°C iki +100°C
 • Mišinio salva: visiškai skaidrus

Naudojimo instrukcijos

 1. Norėdami pasiekti geriausio klijavimo efektyvumo paviršiai turi būti švarūs, sausi ir be riebalų. Didelio stiprumo struktūrinėms jungtims specialus paviršiaus apdorojimas gali padidinti jungčių tvirtumą ir ilgaamžiškumą.
 2. Norint naudoti, dervą ir kietiklį, reikia sumaišyti. Produktą galima tepti tiesiai iš dvigubų kasečių, išpilstant per maišytuvo galvutę (tiekiama atskirai). Išmeskite pirmuosius 3–8 cm sumaišytos masės. Naudodami dvi kasetes ar didesnius klijų kiekius, kruopščiai sumaišykite pagal svorį ar tūrį proporcijomis, nurodytomis produkto aprašymo lentelėje. Maišant rankomis, pasverkite arba išmatuokite norimą dervos ir kietiklio kiekį ir kruopščiai išmaišykite. Maišykite maždaug 15 sekundžių po to, kai gaunama vienoda spalva.
 3. Nemaišykite didesnio nei 20 g masės kiekio, nes gali per daug kauptis šiluma. Sumaišius mažesnius kiekius, šilumos kaupimasis sumažės iki minimumo.
 4. Sumaišę klijus kuo greičiau užtepkite ant vieno sujungiamo paviršiaus. Kad sukibimas būtų maksimalus, abu paviršius tolygiai tepkite klijais. Dalys turėtų būti surenkamos iškart po to, kai buvo sumaišyti klijai.
 5. Klijų darbo laikas yra ≤4 minutės, esant 22 ° C. Aukštesnė temperatūra ir didesnis kiekis sutrumpins šį darbo laiką.
 6. Saugokite surinktas dalis nuo judėjimo. Prieš pradedant bet kokias eksploatacines apkrovas, jungtis turi pilnai išdžiūti.
 7. Nesukietėjusių klijų perteklių galima nuvalyti organiniu tirpikliu (pvz., Acetonu).
 8. Panaudojus ir prieš sukietėjus klijai, maišymo ir tepimo įrangą reikia nuvalyti karštu muiluotu vandeniu.

Laikymas
Laikykite produktą neatidarytoje talpykloje sausoje vietoje.

T242865

Data sheet

Prekės tipas
Konstrukciniai klijai
Tūris (ml)
24
To top

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password