• Tik internetu
  • −15%
Atsuktuvas su keičiamais antgakiais

Atsuktuvas su keičiamais antgakiais

10,00 €
8,50 € - 15%
Su PVM
Kaina galioja tik perkant internetu.

Atsuktuvas su terkšle ir keičiamais antgaliais

Kiekis
Sandėlyje.
Suruošiame per 2-4 darbo dienas

K63069

Prekės aprašymas

Patogus atsuktuvas su keičiamų antgalių rinkiniu rankenoje ir terkšle. Antgalių rinkinys turi 6 dvigubas galvutes, kurių matmenys: PH1, 2, 3; PZD1, 2; T10, T15, T20, T25; 4, 5 ir 6 mm plokščius atsuktuvas.

Kamasa Tools Švediška kokybė

Tai Švediška kokybės
Kamasa Tools buvo įkurta 1968 metais, beveik prieš 50 metų. Nuo pat pradžių, kuriant naujus įrankius buvo atsižvelgiama į upfesionalių automobilių mechanikų poreikius ir pageidavimus, kartu su Švedijos inžinierių žiniomis ir tikru susidomėjimu funkcija ir kokybe. Štai kodėl visi įrankiai ir dirbtuvių įranga yra aukščiausios kokybės, kuri atitinka griežtus įrankių standartus ir kitus reikalavimus, pagaminti šiuolaikinių pramonės įmonių.
Aukštos kokybės įrankis yra daugiau nei tik įrankis. Be pagrindinių reikalavimų, kaip funkcija ir stiprumas, jie turėtų būti ergonomiškai suupjektuoti ir saugūs naudoti automobilių mechanikams. Jie turėtų tarnauti ilgą laiką ir atlaikyti intensyvų naudojimą purvinose dirbtuvėse. Todėl Kamasa Tools upjektuoja ir gamina įrankius ir dirbtuvių įranga, atitinkanti griežčiausius pramonės standartus ir taisykles. Štai keletas pavyzdžių: DIN, CE, IEC, VDE.

Prekės informacija

K63069

Charakteristikos

Prekės tipas
Atsuktuvas

Specifinė nuoroda

Susijusios prekės

8 kitos tos pačios kategorijos prekės:

To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį