Sankabos komplektas

Šiandien atskirų sankabos komponentų tarnavimo laikas yra beveik vienodas. SACHS sankabos rinkinys automobiliams į tai atsižvelgia pateikiant visas susijusias automobilių sankabos dalis ir komponentus, reikalingus sankabos pakeitimui. Paprastai tai yra sankabos diskatorius, sankabos diskas ir sankabos išminamasis guolis.

Į rinkinio komplektą įeina specialus surinkimo tepalas, kuris garantuoja nepriekaištingą ir ilgalaikę automobilio sankabos veikimą po pakeitimo. Naudojant SACHS sankabos rinkinį automobiliams, sankabos keitimas gali būti atliekamas saugiai, efektyviai ir greitai.

SACHS sankabos rinkinius galima įsigyti įvairių derinių. Be modernios „XTend“ sankabos diskatoriaus automobiliams, pažangiausias rinkinys taip pat apima dvigubos masės smagratį (DMS). Be sankabos komplekto su DMS ir XTend, yra ir papildomų derinių, pavyzdžiui, su koncentriniu darbiniu cilindru CSC. Tai taip pat galima įsigyti iš SACHS.

Sankabos remontinis komplektas

Pasirinkti filtrai

Sankabos komplektas ZF SACHS 3000951587

Item: 65-3000-951-587
Kaina be nuolaidos 152,62 € −15% Kaina 129,73 €
Tinka automobilių FORD, VOLVO įvairiems modeliams. Įkalnės, nesibaigiantys kamščiai ir vingiuoti keliai – kasdien lengvųjų automobilių sankaboms...
Kaina be nuolaidos 152,62 € −15% Kaina 129,73 €