Prekių sąrašas pagal prekinį ženklą CTEK

CTEK baterijų įkrovimo sprendimai - paskutinis žodis kokybės užtikrinimo srityje.

CTEK SWEDEN AB yra pirmaujantis pasaulyje baterijų priežiūros ir maitinimo valdymo prekinis ženklas.

Neprilygstamos CTEK žinios ir nuolatinės investicijos į naujoves reiškia, kad jie peržengia tyrimų ir plėtros ribas, kad rinkai pateiktų naujas ir unikalias akumuliatorių įkrovimo technologijas.

• CTEK rinkai siūlo aukštos kokybės, patikimus įkroviklius ir priedus, kurie yra veiksmingi, patogūs ir, svarbiausia, saugūs (vartotojui, transporto priemonės elektronikai, akumuliatoriui ir įkrovikliui).

• CTEK E-mobility produktų ir sprendimų asortimentas – nuo ​​individualių EV įkroviklių, skirtų įkrauti namuose, iki didesnių įmonių ir komercinių įrenginių su daug įkrovimo stotelių, kuriems reikalingas apkrovos balansavimas, taip pat stebėjimo ir mokėjimo sprendimai.

• Su produktais ir sprendimais, skirtais 12 ir 24 V švino rūgšties ir ličio (12 V LiFePO4), taip pat elektros transporto priemonių akumuliatoriams, CTEK gaminiai sukurti ir išbandyti taip, kad užtikrintų maksimalų našumą įvairiose situacijose.

• CTEK visame pasaulyje kasmet parduoda daugiau nei vieną milijoną akumuliatorių įkroviklių ir reguliariai atlieka nepriklausomus akumuliatorių įkroviklių konkurencinius testus.

• CTEK tiekia įkroviklius labiausiai pripažintiems pasaulio gamintojams, įskaitant Audi, Bentley, BMW, Corvette, Ferrari, Jaguar, Maserati, McLaren, Mercedes, Porsche ir Rolls Royce.

Yra 40 prekės (-ių).

Rodoma 1-40 iš 40 prekės(-ių)
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį