Prekių sąrašas pagal prekinį ženklą CTEK

CTEK baterijų įkrovimo sprendimai - paskutinis žodis kokybės užtikrinimo srityje.

CTEK SWEDEN AB yra pirmaujantis pasaulyje baterijų priežiūros ir maitinimo valdymo prekinis ženklas.

Neprilygstamos CTEK žinios ir nuolatinės investicijos į naujoves reiškia, kad jie peržengia tyrimų ir plėtros ribas, kad rinkai pateiktų naujas ir unikalias akumuliatorių įkrovimo technologijas.

• CTEK rinkai siūlo aukštos kokybės, patikimus įkroviklius ir priedus, kurie yra veiksmingi, patogūs ir, svarbiausia, saugūs (vartotojui, transporto priemonės elektronikai, akumuliatoriui ir įkrovikliui).

• CTEK E-mobility produktų ir sprendimų asortimentas – nuo ​​individualių EV įkroviklių, skirtų įkrauti namuose, iki didesnių įmonių ir komercinių įrenginių su daug įkrovimo stotelių, kuriems reikalingas apkrovos balansavimas, taip pat stebėjimo ir mokėjimo sprendimai.

• Su produktais ir sprendimais, skirtais 12 ir 24 V švino rūgšties ir ličio (12 V LiFePO4), taip pat elektros transporto priemonių akumuliatoriams, CTEK gaminiai sukurti ir išbandyti taip, kad užtikrintų maksimalų našumą įvairiose situacijose.

• CTEK visame pasaulyje kasmet parduoda daugiau nei vieną milijoną akumuliatorių įkroviklių ir reguliariai atlieka nepriklausomus akumuliatorių įkroviklių konkurencinius testus.

• CTEK tiekia įkroviklius labiausiai pripažintiems pasaulio gamintojams, įskaitant Audi, Bentley, BMW, Corvette, Ferrari, Jaguar, Maserati, McLaren, Mercedes, Porsche ir Rolls Royce.

Pasirinkti filtrai

To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį