Prekių sąrašas pagal prekinį ženklą IndelB

   Indel B įkurta1967 metais kaip puiki verslo įžvalga: komercinis naudojimas pusiau-hermetinio kompresoriaus išradimas, leidžiantis generuoti šaltą temperatūrą mažose erdvėse. Indel B pradėjo gaminti mažus 12/24V šaldytuvus, kurie, varomi nuolatinės srovės, galėtų veikti kol judate judėjimo, todėl jie puikiai tinka naudoti valtyse ir transporto priemonėse, laisvalaikio metu.
   Produktai didžiulis lankstumas lėmė neeilinį pasiekimą: 1982 Indel B buvo pasirinktas NASA sukurti šaldytuvas naudoti laive Space Shuttle Columbia. Tiesą sakant, tai buvo vienintelė kompanija, kurios produktai galėtų veikti nesvarumo aplinkoje, kur 360 laipsnių rotacija buvo norma.
Tais metais pažymėtas lūžio taškas: Indel B tapo žinomas visame pasaulyje.
Šiandien "Indel B" siūlo daugybę produktų, sukurtų nuo 2 svarbių temų, kurios suteikia vertę visiems mūsų produktams: gebėjimą reaguoti į kliento pageidavimus ir mokslinius tyrimus kuriant produktus, kurių energijos suvartojimo lygis yra mažas ir kurie yra aplinkos tvarumas.
  Indel B gamybą galima suskirstyti į dvi dideles produktų, skirtų svarbioms rinkoms, šeimas.
Horeca sektoriuje Indel B tiekia garsiausius tarptautinius viešbučių tinklus (pvz., "Hilton" ir "NH"), didžiausias Europos laivų statyklas, kuriose statomas prestižiškiausias kruizinis laivas. Mini barai ir priedai viešbučio kambariuose, tokie elektroniniai seifai ir spynos, LED televizoriai, plaukų džiovintuvai, LED apšvietimas ir vyno rūsiai: "Indel B" yra idealus partneris tiems, kurie ieško šiuolaikinio dizaino ir aukštos kokybės produktų.
Pripažinta Italijoje ir užsienyje už nuolatinį įsipareigojimą atlikti technologinius tyrimus ir inovacinius pajėgumus.
Mobiliojo šaldymo rinkoje Indel B yra 12/24V šaldytuvų sunkvežimiams gamybos lyderė. Indel B tiekia beveik visus       Europos sunkvežimius ir "Pullman" statybininkus, tokius kaip "Scania", "Iveco", "Daf", "Renault", "Volvo", "Kenworth", "Peterbilt", "Irizar", "Irisbus", "Karosa". "Indel B DC" produkto pasiūlymas taip pat apima sunkvežimių ir pramoninių transporto priemonių oro kondicionavimą.

Pasirinkti filtrai

To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį