• Tik internetu
Pjūklo grandinės alyva

Pjūklo grandinės alyva

15,11 €
Su PVM
Kaina galioja tik perkant internetu.

Aplinkai nekenksminga, biologiškai skaidi, augalinės kilmės grandinės alyva (testas OECD 301 B). Dėl išskirtinių sukibimo savybių ir aukščiausios klasės tepimo efekto užtikrina optimalią judančių dalių, tokių kaip grandinės jungtys, apsaugą nuo nusidėvėjimo ir korozijos.

  • Puikiai laikosi.
  • Puikus elgesys žemoje temperatūroje.
  • Funkcionalus raštas.
  • Biologiškai skaidomas.
  • Didelis atsparumas dilimui.
Kiekis
Sandėlyje.
Suruošiame per 2-4 darbo dienas

LM-1280

Prekės aprašymas

Aplinkai nekenksminga, biologiškai skaidi, augalinės kilmės grandinės alyva (testas OECD 301 B). Dėl išskirtinių sukibimo savybių ir aukščiausios klasės tepimo efekto užtikrina optimalią judančių dalių, tokių kaip grandinės jungtys, apsaugą nuo nusidėvėjimo ir korozijos. Užtikrina naudojimą ištisus metus esant bet kokiai lauko temperatūrai, atsižvelgiant į palankias klampumo charakteristikas. Išbandyta KWF (Miškų ir miškų ūkio komitetas [Vokietija]). Variklinių pjūklų grandinėms sutepti. Taip pat ekstremalioms reikmėms, tokioms kaip kietmedžio pjovimas.

Naudojimas:

Turi būti laikomasi surinkimo arba grandinės gamintojo specifikacijų ir nurodymų.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neleiskite nepanaudotiems kiekiams patekti į kanalizaciją, vandens telkinius ar žemę. Produkto likučius išmeskite į vietinius specialius atliekų surinkimo punktus. Perdirbkite tik visiškai tuščias talpyklas.

Prekės informacija

LM-1280

Charakteristikos

Prekės tipas
Grandinės alyva
Talpa (l)
1.0

Specifinė nuoroda

Susijusios prekės

8 kitos tos pačios kategorijos prekės:

To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį