Saugus mokėjimas

Nemokamas pristatymas nuo 70 €

Nemokamas atsiėmimas

Jočionių g. 14, 02300 Vilnius

  • Tik internetu
  • −15%
Žibintų restauravimo rinkinys Sonax

Žibintų restauravimo rinkinys Sonax

19,99 €
16,99 € - 15%
Su PVM Suruošiame per 2-4 darbo dienas
Kaina galioja tik perkant internetu.

Matinių, plastikinių žibintų rankinio poliravimo rinkinys.
Pašalina geltonumą, matinį paviršių ir smulkius įbrėžimus.
Paviršių padengus sandarikliu bus išsaugotas ilgalaikis žibintų skaidrumas.

Sonax pagaminta Vokietijoje.

Kiekis
Sandėlyje.

SO-405-941

Prekės aprašymas

Sonax žibintų restauravimo rinkinys - efektyvus ir ekonomiškas nuo laiko pageltusių ir matinių plastikinių žibintų, rankinio restauravimo rinkinys. Dviem lengvais žingsniais pašalina geltonumą, matinį paviršių ir smulkius įbrėžimus ir paviršių padengus sandarikliu bus išsaugotas ilgalaikis žibintų skaidrumas. Naudojant šį rinkinį bus atkurtas pradinis žibintų skaidrumas. Turėsite ne tik puikios išvaizdos priekinis žibintus, bet ir padidinsite viso automobilio vertę, pagerintas šviesos efektyvumas užtikrina didesnę vairavimo saugą, nes tai leidžia matyti ir būti matomiems. Skirtas 2 panaudojimams ant 2 žibintų.

NAUDOJIMAS:

Prieš naudojimą nuplaukite paviršius SONAX šampūnu ir kruopščiai uždenkite paviršių kraštus apsaugine juosta.
ŠLIFAVIMAS: pritvirtinkite šiurkštesnį (P3000) švitrinį popierių prie komplektuojamo cilindrinio švitrinio popieriaus laikiklio. Drėkinkite švitrinį popierių vandeniu ir šlifuokite naudojant mažą spaudimą (1 pav.), kol paviršiai bus lygūs ir šiek tiek matiniai. Dirbdami kartkartėmis sudrėkinkite švitrinį popierių. Galiausiai nuvalykite paviršius poliravimo šluoste. Tada pakeiskite švitrinį popierių į itin smulkiu P5000 ir pakartokite procesą (nepamirškite sudrėkinti švitrinio popieriaus!).
POLIRAVIMAS: užtepkite nedidelį kiekį SONAX priekinių žibintų polirolio ant baltos aplikatoriaus kempinės pusės (2 pav.) Ir poliruokite paviršių vidutiniu slėgiu, kol nebeliks matinio paviršiaus (3 pav.). Jei reikia, užtepkite daugiau polirolio. Norėdami patikrinti, ar rekomenduojamas blizgesio laipsnis arba kai poliravimas baigtas, nuvalykite paviršius su poliravimo šluoste (4 pav.).
APSAUGA: atplėškite SONAX priekinių žibintų sandariklio pakuotę ir užtepkite apsauginę medžiagą poliravimo šluoste. Visus paviršius įtrinkite apsaugine medžiaga (5 pav.). Leiskite žibintų paviršiui kurį laiką išdžiūti ir galiausiai nuvalykite sausai, švaria poliravimo šluoste. Vienas priekinių žibintų sandariklio paketas skirtas dviejų žibintų padengimui.
DĖMESIO! Priekinių žibintų apsauga neturi sušlapti per artimiausias 2-3 valandas. Nuplaukite automobilio dvi dienas po žibintų poliravimo. Nešlifuokite lęšių šiurkščiu švitriniu popieriumi, net jei lęšių įbrėžimai yra gilūs. Gilių įbrėžimų, įtrūkimų ar ypač susidėvėjusio plastiko negalima atkurti pradinės būklės.


Atsargiai.
Sudėtyje yra titano tetrabutanolato, polimero, gauto iš tetra-n-butil titanato ir vandens.
Degus skystis ir garai.
Sukelia rimtus akių pažeidimus.
Dirgina odą.
Gali sukelti ilgalaikį neigiamą poveikį vandens aplinkai.
Mūvėkite apsaugines pirštines / akinius.
PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Išimkite kontaktinius lęšius, jei jie yra ir juos lengva padaryti. Dar kartą nuplaukite. Nedelsdami kreipkitės į APSINUODIJIMŲ CENTRĄ / gydytoją. Pasiimkite su savimi produkto pakuotę ar etiketę.
Saugoti nuo vaikų.
Turinio / konteinerio apsauga pagal regioninius / nacionalinius reikalavimus.
Saugos duomenų lapą galima gauti paprašius.

Prekės informacija

SO-405-941

Charakteristikos

Prekės tipas
Poliravimo rinkinys
Kiekis pakuotėje
1 vnt.
Paskirtis
Asmeniniam naudojimui (DIY)

Specifinė nuoroda

Papildančios prekės ir priedai

Susijusios prekės

7 kitos tos pačios kategorijos prekės:

To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį