Drėgmės sugėriklis Air Dry iš ThoMar

Paskelbta: person Paskelbė: Thomar, TS comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 2465

Drėgmes sugėriklis „Air Dry“ yra puikus produktas automobilių savininkams, kurie nori apsaugoti savo transporto priemonę nuo drėgmes sukeltų problemų.

Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ yra puikus sprendimas automobilių savininkams, kurie nori išlaikyti savo transporto priemonės salono švarą ir higieną. Šis produktas yra ne tik efektyvus, bet ir ekologiškas, nes jį galima naudoti daug kartų. Papasakosime, kaip veikia drėgmės sugėriklis „Air Dry“, kokiais atvejais jis yra naudingas ir kaip jį tinkamai naudoti ir prižiūrėti.

Kodėl reikia drėgmės sugėriklio?

Automobilio salone dažnai susiduriama su drėgmės problema, kuri gali sukelti įvairių nepageidaujamų pasekmių. Drėgmė gali:

- Sukelti rūdžių, pelėsio ar grybelio atsiradimą ant salono paviršių, kurie ne tik pablogina automobilio išvaizdą, bet ir kenkia sveikatai.

- Skatinti nemalonių kvapų atsiradimą, kurie trukdo mėgautis kelione ir gali sukelti galvos skausmą ar alergines reakcijas.

- Apsunkinti matomumą dėl rasojančių langų, kurie gali kelti pavojų eismo saugumui.

- Pakenkti elektros sistemoms, kurios gali būti pažeistos dėl drėgmės kondensacijos ar korozijos.

Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ padeda išspręsti šias problemas, nes jis aktyviai sugeria drėgmę iš oro ir saugo ją savo granulėse. Taip jis palaiko optimalų oro drėgnumą automobilio salone ir apsaugo nuo drėgmės sukeltų problemų.

Kaip veikia drėgmės sugėriklis „Air Dry“?

Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ yra maišelis, užpildytas specialiomis granulėmis, kurios turi didelę higroskopinę savybę. Tai reiškia, kad jos geba sugerti drėgmę iš aplinkos kaip magnetas. Granulės pradeda veikti esant ne mažesniam nei 60 % santykiniam oro drėgnumui ir gali sugerti iki 600 g vandens. Sugertą vandenį granulės laiko savo viduje ir neleidžia jam ištekėti. Maišelio viršutinė dalis yra medžiaginė, kad leistų pralaidumą orui ir drėgmei, o apatinė dalis yra vandeniui nelaidi plėvelė, kad užtikrintų saugumą.

Drėgmės sugertis priklauso nuo aplinkos temperatūros ir drėgnumo. Kuo aukštesnė temperatūra ir kuo didesnis drėgnumas, tuo greičiau granulės prisotinamos vandeniu. Paprastai drėgmės sugėriklis „Air Dry“ išlieka efektyvus 2–4 mėnesius, tuomet jis reikia išdžiovinti arba pakeisti nauju.

Drėgmę automobilio salone gali didinti įvairūs veiksniai, pvz., žmonių ar gyvūnų kvėpavimas, drėgnas oras, lietus, sniegas, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas ir kt. Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ padeda išlaikyti optimalų oro drėgnumą ir užkirsti kelią drėgmės kondensacijai ant stiklų. Taip jis pagerina matomumą ir eismo saugumą.

Kaip naudoti drėgmės sugėriklį „Air Dry“?

Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ yra labai paprastas naudoti. Jums tereikia išimti jį iš apsauginio maišelio ir padėti jį ant automobilio prietaisų skydelio arba kitos tinkamos vietos. Svarbu, kad maišelis būtų kuo labiau kontaktuojantis su oru ir kad jo apatinė plėvelinė dalis būtų nukreipta žemyn.

Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ pradeda veikti iš karto ir sugeria perteklinę drėgmę iš oro. Jūs galite pastebėti, kad maišelio viršutinė dalis tampa šlapia. Tai rodo, kad granulės veikia ir laiko vandenį savo viduje.

Kad sužinotumėte, ar drėgmės sugėriklis „Air Dry“ pasiekė savo didžiausią sugėrimą (1,6 kg), jums tereikia jį pasverti. Jei maišelis sveria daugiau nei 1,6 kg, tai reiškia, kad jis yra prisotintas vandeniu ir reikia jį išdžiovinti arba pakeisti nauju.

Kaip prižiūrėti drėgmės sugėriklį „Air Dry“?

Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ yra ilgaamžis produktas, kurio galima naudoti daug kartų. Jums tereikia jį tinkamai išdžiovinti ir jis vėl bus paruoštas naudoti.

Drėgmę iš sugėriklio galima pašalinti ant radiatoriaus arba saulėje. Šildymo būdas priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir galimybių. Svarbu, kad maišelis būtų kuo geriau vėdinamas ir kad jo apatinė plėvelinė dalis būtų nukreipta aukštyn.

Drėgmę iš sugėriklio pasišalina iš lėto ir gali trukti nuo kelių dienų iki savaitės, priklausomai nuo sugerto vandens kiekio ir šildymo intensyvumo. Jūs galite sekti maišelio svorį ir žinoti, kada jis bus visiškai išdžiūvęs. Išdžiūvęs maišelis sveria maždaug 1,15 kg.

Kad užtikrintume nuolatinę apsaugą nuo neigiamo drėgmės poveikio, rekomenduojame pakaitomis naudoti du maišelius: vieną naudoti automobilyje, o kitą džiovinti namuose arba darbo vietoje.

Išvada

Drėgmes sugėriklis „Air Dry“ yra puikus produktas automobilių savininkams, kurie nori apsaugoti savo transporto priemonę nuo drėgmes sukeltų problemų.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį