Užuolaidėlės nuo saulės Car Shades

Paskelbta: person Paskelbė: TS comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 78

Automobilių užuolaidėlės CarShades pagamintos taip, kad tiksliai atitiktų jūsų automobilio markę ir modelį, todėl galėsite lengvai atidaryti langus jų neišimant.

Car Shades užuolaidėlės yra pritaikytos transporto priemonėms, specialiai sukurtos taip, kad greitai ir lengvai priglustų prie jūsų automobilio.

Car Shades suteikia 100 % galinių šoninių langų, bagažinės langų (jei taikoma) ir bagažinės dangčio langų uždengimą, suteikia jūsų automobiliui privatumo ir stiliaus, taip pat apsaugo nuo vabzdžių, ryškių saulės ir UV spindulių.

Car Shades užuolaidėles sumontuosite savo automobilio viduje vos per kelias minutes ir taip pat lengvai nuimsite, tai suteikia jums lankstumo, kurio tiesiog nepasieksite su tamsintais stiklais. Kiekviename Car Shades komplekte yra montavimo instrukcija, tvirtinimo spaustukai ir patogus laikymo krepšys.

Car Shades užuolaidėlės ne tik saugo nuo saulės, kad vaikams, naminiams gyvūnėliams ir kitiems galinėse sėdynėse sėdintiems keleiviams būtų malonesnė ir patogesnė kelionė, jie taip pat yra fantastiškas stiliaus priedas. Negana to, "tonuota" Car Shades išvaizda taip pat padidina jūsų automobilio saugumą, slepiantį ant galinių sėdynių likusius daiktus, nesvarbu, ar tai būtų daiktai, kuriuos vežate į savo darbo vietą, pavyzdžiui, nešiojamas kompiuteris, ar tai jūsų naujas pirkinys iš prekybos centro!

Su Car Shades užuolaidėlėmis automobilio galinius langus vis tiek galima atidaryti, todėl galite papildomai vėdinti savo automobilį, o saulės spinduliai nepateks ant galinių sėdynių keleivių. Tačiau, kai langai pakeliami, salono temperatūra išlieka žemesnė nei neuždengtame automobilyje, todėl automobilio salono ventiliacija arba oro kondicionavimo sistema gali veikti lėčiau, taupant degalus ir mažinant išmetamųjų teršalų kiekį.

Car Shades užuolaidėlės gaminamos JK ir yra patvirtinti daugelio pirmaujančių transporto priemonių gamintojų.

Privalomas automobilio aksesuaras jums ir jūsų šeimai.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį