Mėgstamiausias automobilio priežiūros įrankis tarp gyvūnų šeimininkų - SONAX plaukų šalinimo šepetėlis.

Paskelbta: person Paskelbė: TS, Sonax, Kaha comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 54

Vasara yra “karščiausias” važiavimo su šunimi sezonas, nes augintiniai ne tik keliauja kartu su šeimininkais, bet ir vyksta į sodybas. Automobiliu keliaujantis šuo palieka plaukus, purvą ir šlapio šuns kvapą. Tokį automobilį galima greitai išvalyti naudojant SONAX plaukų šalinimo šepetėlį ir SONAX XTREME salono valiklį.

SONAX Plaukų šalinimo šepetėlis renka plaukus nuo sėdynių apmušalų ir kiliminės dangos. Visi automobilių ir naminių gyvūnėlių savininkai žino, kaip sunku pašalinti plaukus nuo automobilio tekstilės. Plaukai tvirtai prilimpa prie automobilio apmušalų, kilimų ir sėdynių, o siurbimas neduoda norimo rezultato.
Tačiau plaukų nereikia atskirai “pešti”, kai tekstilei valyti yra naudojamas SONAX šunų plaukų šalinimo šepetėlis. Šis specialus šepetėlis buvo sukurtas specialiai gyvūnų plaukams šalinti. Plaukai lengvai prilimpa prie minkštų šepetėlio silikoninių šerių, o šepetys ant tekstilės palieka gerai atrodantį, purų paviršių.
Plaukų šalinimo šepetėlis taip pat idealiai tinka naudoti namuose, todėl tuo pačiu šepetėliu galite nuvalyti plaukus nuo sofos, lovos ir kilimų. Natūralu, kad kiti plaukai, pavyzdžiui, žmogaus plaukai, taip pat prilimpa prie specialaus SONAX šepetėlio. Šepetį lengva valyti po tekančiu vandeniu.
Vieša paslaptis! Šis produktas taip pat puikiai tinka ir arklių mėgėjams!

SONAX XTREME Salono valiklis - salono ploviklis ir kvapų naikintojas.
Ar automobilyje kvepia šlapio šuns kailiu? Ar paviršiai nešvarūs ir lipnūs? Nesijaudinkite! SONAX asortimente yra patogų ir universalų sprendimą vidaus valymui.
SONAX XTREME salono valiklis yra patogus produktas, skirtas efektyviam automobilių salono ir apmušalų valymui. Patogiame purškimo buteliuke parduodamas Sonax salono valiklis švelniai pašalina net įsisenėjusius nešvarumus, nemalonius kvapus ir palieka gaivų kvapą. Kvapų “žudikas”, esantis gaminyje, ne tik maskuoja, bet ir pašalina nemalonius kvapus, kuriuos sukelia, pavyzdžiui, augintiniai ar užkandžiai. Naudodami šį universalų produktą, akimirksniu turėsite švarų interjerą!

Naudojimas:

  1. Purškite produktą ant norimos vietos. Pastaba! Kad išvengtumėte spalvų skirtumų, visada apdorokite visą plotą vienu metu.
  2. Paviršių apdorokite šepetėliu, kempine ar mikropluošto šluoste.
  3. Galiausiai nuvalykite paviršių drėgna mikropluošto šluoste, kol visiškai pašalinsite nešvarumus.

Susiję pagal žymes

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį