Greitas automobilio dažų blizgesys su SONAX XTREME Spray & Seal

Paskelbta: person Paskelbė: Sonax, TS, Kaha comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 111

Ar norėtumėte, kad automobilis gražiai spindėtų rugpjūčio saulės spinduliuose? Tai gerai! SONAX asortimente yra puikus produktas, skirtas greitai atlikti automobilio dažų priežiūrą. Itin lengvas valdymas, o galutinis rezultatas – nešvarumus atstumiantys, blizgūs dažai!

Greitis, jokių pastangų ir, žinoma, gražus, blizgus rezultatas – tai paklausiausios automobilių priežiūros priemonių savybės. Itin populiari SONAX XTREME Spray & Seal purškiama danga. Kaip rodo pavadinimas, produktą reikia tik purkšti ant švaraus, šlapio dažų paviršiaus, nuplauti vandeniu, taip pat greitai nusausinti. Tai reiškia, kad dangos nereikia dengti atskirai kempine ar šluoste, o tai yra „purkšti ir nuplauti“ danga. Padengti dažus negali būti lengviau! Taip pat tinka kaip patvarios dangos priežiūros priemonė.

SONAX XTREME Spray & Seal poveikis, kuris taip pat buvo sėkmingas produktų bandymuose, iškart pastebimas skalaujant; paviršius atstumia vandenį, o paskutiniai vandens lašai lieka gražiai susiglaudę ant dažų dangos. Blizgus, nešvarumus atstumiantis, paviršius išsilaiko nuo poros savaičių iki kelių mėnesių. Produktas parduodamas 750 mililitrų buteliuke, o per vieną apsaugos seansą medžiagos suvartojama kiek mažiau nei du decilitrai. Taigi, priklausomai nuo automobilio dydžio, vieno buteliuko užtenka keturiems ar penkiems apsaugos seansams.

Štai kaip tai veikia: 1. Nuplaukite automobilį. 2. Užpurkškite dangą ant šlapių dažų. 3. Nuplaukite. 4. Paskutinius lašus nuvalykite džiovinimo šluoste. Paruošta!

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį