Kaip išvalyti automobilio dažus. I. Cheminis valymas

Paskelbta: person Paskelbė: Sonax, TS comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 1055

Yra daug žmonių, kurie matė, kad jų automobilio dažai atrodo matiniai arba išblukę

Yra daug žmonių, kurie matė, kad jų automobilio dažai atrodo matiniai arba išblukę, ir nusprendė gražiai nuplauti ir padengti vašku. Tačiau jų dažai vis dar neturi to “parodinio automobilio blizgesio“, kurį jie visada mato ant kitų žmonių automobilių. Jei atsidursite panašioje situacijoje, problema gali būti ne jūsų plovimo ar vaškavimo technikoje. Labiausiai tikėtina, kad jūsų dažai yra padengti milijonais mikroskopinių teršalų, kuriuos sukelia daugybė aplinkos ir dirbtinių šaltinių. Sunku pastebėti šiuos teršalus, nes jie beveik nėra tokie akivaizdūs kaip purvas ar dulkės, tačiau juos tikrai galima pajusti. Jei kada nors perbraukiate ranka per automobilio dažus ir jis atrodo beveik kaip švitrinis popierius, tai yra teršalų rezultatas.

Šių teršalų priežasčių yra daug, todėl bandymas paprasčiausiai pašalinti priežastis iš lygties yra bevaisės pastangos siekiant neįmanomo tikslo. Vienintelis būdas užtikrinti, kad šie blizgesį vagiantys teršalai neatimtų iš jūsų galimybės pasiekti tokį “parodinį automobilio blizgesį“, yra reguliariai juos pašalinti nuo dažų paviršiaus. Tačiau šie teršalai nėra taip lengvai nugalimi kaip nešvarumai ar dulkės, kurios kaupiasi ant jūsų automobilio paviršių. Šie teršalai yra daug atsparesni, todėl juos pašalinti reikia daug agresyvesnių priemonių. Taigi, kaip atsikratyti šių teršalų nuo dažų?

Cheminis valymas:

Dėl šių teršalų mikroskopiškumo ne visada pavyksta juos visiškai pašalinti naudojant mechanines priemones. Dažnai norint juos tinkamai pašalinti nuo dažų, reikės dviejų etapų. Pirmuoju etapu, cheminiu valymu, bus naudojamas produktas, kuriame yra specialių cheminių medžiagų, kurios reaguoja su šiais teršalais, kad juos suskaidytų ir būtų lengva nuplauti. Šiuo žingsniu bus galima pašalinti mažesnę užteršimo dalį, kurio mechaninis procesas negali pasiekti. Kadangi jūsų automobilio dažų cheminis nukenksminimas yra daug saugesnis, pirmiausia turėtumėte chemiškai pašalinti didžiąją dalį užteršimo.

Prieš cheminį valymą reikia atsižvelgti į:

1. Kaip ir bet kuriame kitame procese, kurio metu dažams naudojami produktai, reikia įsitikinti, kad dažai nėra per karšti. Jei jūsų dažai yra per karšti, produktas daug greičiau išdžius ant dažų paviršiaus, todėl gali susidaryti negražios dėmės. Prieš chemiškai valant automobilį, visada įsitikinkite, kad jūsų dažai yra vėsūs liesti ir automobilis nėra tiesioginiuose saulės spinduliuose.
2. Jei jūsų automobilis yra ypač prastos būklės, prieš valant paviršių gali tekti nuplauti didesnius, puresnius teršalus, nešvarumus ir dulkes.

Priemonės, kurių jums prireiks:

1. SONAX XTREME Surface rust remover (SO-513-400) – šiame gaminyje yra sudedamųjų dalių ir cheminių medžiagų, kurios reaguos su stabdžių dulkėmis, pramoninėmis nuosėdomis, bėgių dulkėmis ir kitais metaliniais teršalais, esančiais ant dažų paviršiaus, ir atlaisvins juos, kad būtų galima lengvai nuplaunamas nuo paviršiaus. Šis gaminys kai pradės veikti nusidažys raudonai, todėl galėsite matyti, kiek užteršimo buvo ant dažų ir kiek dabar pašalinama.
2. Daug vandens, kad vėliau nuplautumėte paviršių.

Cheminio valymo procesas:

Cheminio dažų nukenksminimo procesas iš tikrųjų yra labai paprastas. Didžiąją dalį darbo atlieka pats produktas, todėl nereikia šveisti ar kitaip skatinti veikimą. Tiesiog užpurkškite didelį kiekį SONAX XTREME Surface rust remove tiesiai ant dažų paviršiaus. Leiskite produktui veikti apie 3–4 minutes, kad pašalintumėte teršalus nuo dažų. Tada tiesiog kruopščiai nuplaukite produktą nuo dažų vandeniu. Rekomenduojama vienu metu apdoroti maždaug pusę automobilio. Tai užtikrins, kad valiklis neturės galimybė išdžiūti ant automobilio dažų, prieš galimybę juos nuplauti. Atsižvelgiant į automobilio dažų užterštumo laipsnį, galbūt norėsite pakartoti šį veiksmą keletą kartų.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį