Auto Express apdovanojo CTEK CS FREE metų gaminio titulu

Paskelbta: person Paskelbė: TS, CTEK comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 53

The CTEK CS FREE - pirmasis pasaulyje daugiafunkcinis nešiojamas įkroviklis, įvertintas už revoliucinę Adaptive Boost technologiją, leidžiančią jūsų automobilio išsikrovusią bateriją įkrauti* per 15 minučių ir gebėjimą papildyti mažai naudojamo automobilio bateriją, laikomą toli nuo elektros tinklo, o sumanūs priedai leidžia įkrauti naudojant saulės energiją arba iš kitos 12V baterijos.

 Auto Express ieško to, kas novatoriška, atveria naujas galimybes ir veikia gerai. Tai turi būti kažkas, ko jie nori savo automobilyje ar garaže, ir, pasak Auto Express, CTEK CS FREE nėra išimtis. Tobulėjant transporto priemonių technologijoms, automobilio akumuliatoriaus įkrovimas tampa svarbesnis nei bet kada anksčiau, o naudodamiesi CS FREE jūs iš tikrųjų turite keturis pažangiausius gaminius viename nešiojamame įrenginyje. Tai prisitaikantis “boosteris”, akumuliatoriaus įkroviklis, protingas priežiūros įrenginys ir aukštųjų technologijų „powerbankas“.
 CTEK CS FREE turi revoliucinę Adaptive Boost technologiją, kuri kruopščiai nustato geriausią būdą saugiai suteikti bet kuriai 12V švino rūgšties ar ličio baterijai reikiamą energijos kiekį, kad galėtumėte greitai įkrauti savo automobilio akumuliatorių. Automobilio paleidimas galimas nuo išsikrovusio akumuliatoriaus per 15 minučių, neprijungiant prie elektros lizdo, o paprasta LED iliuminacija parodo, kada jūsų akumuliatoriaus energijos pakanka, kad galėtumėte užvesti automobilį.
 CS FREE turi vidinę bateriją, kurią galima įkrauti naudojant greitą USB-C įvestį, o kai jis visiškai įkrautas, jis gali išlaikyti įkrovą iki metų, todėl idealiai tinka laikyti automobilyje, kai to reikia. Su CS FREE nesate prijungtas prie elektros lizdo, jis yra tikrai nešiojamas. Nors vis tiek galite įkrauti CS FREE akumuliatorių naudodami įprastą maitinimo šaltinį, papildomi priedai reiškia, kad taip pat galite įkrauti ne iš elektros tinklo naudodami saulės kolektorių rinkinį arba atskirą aptarnavimo bateriją.
Su USB-C ir USB-A išėjimais nešiojamiesiems kompiuteriams, išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir t.t. įkrauti tai yra geriausias 12V „powerbankas“ jūsų automobiliui!

Spustelėkite čia norėdami sužinoti daugiau informacijos apie CTEK CS FREE.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį