Kodėl reikia akumuliatoriaus įkroviklio?

Paskelbta: person Paskelbė: Calix, TS comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 466

Platus „Calix“ akumuliatorių įkroviklių asortimentas sukurtas taip, kad juos būtų lengva įdiegti ir lengvai prijungti.

Šiandienos transporto priemonėse yra daug elektroninės įrangos, kuri nuolat naudoja nedidelį kiekį elektros energijos, net jei transporto priemonė išjungta. Tai reiškia, kad akumuliatorius yra aktyvus ir visada veikia, todėl reikia įkrauti akumuliatorių.

Jei maitinimo šaltinis nutrūksta, nes akumuliatorius visiškai išsikrovęs, svarbūs transporto priemonės nustatymai gali išnykti, o tai dažnai sukelia papildomų išlaidų ir neplanuotų apsilankymų dirbtuvėse.

Jeigu norite, kad transporto priemonė visada užsivestų ir prailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką, t.y. išvengti akumuliatoriaus oksidacijos, svarbu kuo dažniau įkrauti akumuliatorių.

Platus „Calix“ akumuliatorių įkroviklių asortimentas kartu su „Calix“ laidų sistemomis yra pritaikytas stacionariam (fiksuotam) montavimui. Naudojant šiuolaikišką ir visiškai automatinį „Calix“ akumuliatorių įkroviklį, akumuliatorių baterija visada bus pilnai įkrauta.

„Calix“ išmanieji akumuliatorių įkrovikliai gali valdyti lygiagrečias apkrovas, o tai reiškia, kad jei įkraunant akumuliatorių yra yra energijos vartotojas (apšvietimas, radijas ir kt.), Įkroviklis į tai atsižvelgia ir tiekia vartotojui energiją kraunant bateriją.

„Calix“ akumuliatorių įkroviklis gali dirbti sunkiomis darbo ir oro sąlygomis, bei puikiai veikia esant temperatūrai nuo -40 ° C iki + 60 ° C. Visi įkrovikliai skirti tiek laisvai vėdinamoms (skystoms), tiek vožtuvais reguliuojamoms (sausoms) švino rūgštinėms baterijoms, pvz. AGM ir GEL.

Turint nuolat pritvirtintą „Calix“ akumuliatorių įkroviklį, jis tampa lengvas ir lankstus vartotojui - tereikia prijungti sistemą prie kištukinio lizdo (220V), o likusiu pasirūpina “Calix” visiškai automatinis įkroviklis.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį