Saugus mokėjimas

Nemokamas pristatymas nuo 70 €

Nemokamas atsiėmimas

Jočionių g. 14, 02300 Vilnius

Carnaubo vaškas suteikia nuostabų blizgesį net ir nusidėvėjusiam paviršiui

Paskelbta: person Paskelbė: TS comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 2408

Vienas žinomiausių natūralių vaškų, naudojamų automobilių priežiūros priemonėse – karnaubo vaškas, gaunamas iš Brazilijos karnaubo (carnaubo) palmių.

Carnauba dažų paviršiui suteikia ypač gerą blizgesį, lygų paviršių ir puikų atsparumą vandeniui. Automobilis, padengtas karnaubo vašku, tikrai atrodo gerai, todėl vaškas taip pat dažnai naudojamas automobilių poliravimui.

SONAX valomasis karnaubo vaškas šalina įbrėžimus ir apsaugo dažų paviršių

Valomasis karnaubo vaškas pašalina smulkius dažų paviršiaus įbrėžimus ir suteikia nuostabaus blizgesio.
Jei automobilis jau senesnis, o dažų paviršius turi įbrėžimų ir oksidacijos, valomasis vaškas yra protingas pasirinkimas dažų paviršiui apsaugoti. Skystame SONAX valomajame karnaubo vaške yra daug poliruojančių medžiagų, kurios suapvalina aštrius įbrėžimų kraštus. Todėl vaškas "išblukina" ir užpildo įbrėžimus, atkuria nuostabų dažų paviršiaus blizgesį, paviršius tampa slidus ir atstumiantis nešvarumus.

Unikali valomojo karnaubo vaško sudėtis leidžia su vašku lengvai dirbti, o tai taupo laiką ir pastangas. Vašką galima tepti rankomis arba mašina.

Jei vašką tepate rankomis, nepamirškite investuoti į įrankius. Vašką reikia tepti vaško kempine ir nuvalyti švaria mikropluošto šluoste. Taip pat atkreipkite dėmesį į naudojamo vaško kiekį: produktą reikia tepti plonu, lygiu sluoksniu. Kai vaško nėra per daug, valymas tampa lengvesnis, o galutinis rezultatas pagerėja. Atminkite, kad vaškavimas visada turi būti atliekamas po vieną kėbulo detalę.

Atkreipkite dėmesį, kad prieš dengiant vašku dažų paviršius turi būti tinkamai nuplautas!

Prailginkite vaškavimo trukmę priežiūros priemonėmis

SONAX Carnauba gaminių šeimoje galite rasti tinkamų priemonių tiek vaškavimui, tiek vaško paviršiaus priežiūrai.

Automobilį reikėtų vaškuoti porą kartų per metus. Priklausomai nuo gaminio ir plovimo būdų, vaško paviršius dažniausiai išsilaiko apie 3-8 mėnesius. Tačiau vaškavimo intervalą nesunku prailginti naudojant priemones, tinkamas vaško paviršiaus priežiūrai.

Geros priemonės vaškavimui palaikyti yra, pavyzdžiui, SONAX Speed Wax, kurių sudėtyje yra tikro karnaubo vaško. Naudoti SONAX Speed Wax tikrai paprasta: užpurkškite ant švaraus dažų paviršiaus, nusausinkite mikropluošto šluoste, atlikta! Produktas turi malonų Pina Colada kvapą.

Jei norite derinti automobilio plovimą ir vaškavimą, galite išbandyti Wash & Wax šampūną kaip priežiūros priemonę. Šampūno sudedamosios dalys pašalina nešvarumus, o karnaubo vaškas tuo pačiu apsaugo dažų paviršių.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį