Lengvas būdas nuvalyti apledėjusį stiklą

Paskelbta: person Paskelbė: AE, SONAX comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 188

Naudingas ir patogus žiemos pagalbininkas - SONAX De-Icer ledo tirpiklis

Jūs tikriausiai esate susidūrę su problema: priekinis stiklas yra iš tikrųjų naujas, bet jau subraižytas. Tai ypač kelia daug problemų prasilenkiant su priešpriešiniu automobilių srautu, su įjungtais žibintais. Galimos priežastys gali būti purvinas priekinis stiklas arba valytuvai, bet tai taip pat galėtų būti patikimas senas ledo grandiklis.

Dulkių dalelės ir smulkūs akmenys gali subraižyti stiklą labai greitai, kai ledo grandiklis yra naudojamas šaltuoju metų laiku. Šie įbrėžimai sukuria erzinančią šviesos ruoželius, o artėjančių transporto priemonių žibintai akina vairuotoją. Dėl šios priežasties daugeliu atvejų naudingas ir patogus žiemos pagalbininkas yra SONAX De-Icer ledo tirpinimo priemonė ir yra daug geresnis už ledo grandiklį. Jis greitai užtikrina gerą matomumą. Jis taip pat apsaugo priekinį stiklą nuo pakartotinio apšiltinimo nuvažiavus vos keletą metrų. Be to, formulėje yra glicerino, todėl valytuvo gumelės lieka elastingos.

Dar du patarimai:

Jei prieš šaltą naktį purkšite ledo tirpiklį ant lango, priekinis stiklas taip greitai neužšals.

Jei priekinis stiklas yra užšalęs iš vidaus, tiesiog švelniai purkšite ledo tirpiklio ant minkštos ir švarios šluostės. Tada audiniu galite lengvai užtikrinti gerą matomumą, nepaliekant riebios plėvelės ar dryžių.

Toje pačioje kategorijoje

Susiję pagal žymes

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį