Tammers - radiatoriaus grotelių apdangalas

Paskelbta: person Paskelbė: TS comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 2452

Radiatoriaus apdangalas veiksmingai apsaugo nuo tiesioginio vėjo ir sniego patekimo į variklio skyrių, sumažindamas, variklis greičiau pasiekia normalią darbinę temperatūrą.

Apdangalą rekomenduojama naudoti ypač dyzelinu varomuose automobiliuose žiemą, kai lauko temperatūra nukrenta iki +5 laipsnių ar žemiau. Radiatoriaus apdangalas veiksmingai apsaugo nuo tiesioginio vėjo ir sniego patekimo į variklio skyrių, sumažindamas, pavyzdžiui, alsuoklio vamzdžio užšalimo galimybę. Naudojant apdangalą, variklis greičiau pasiekia normalią darbinę temperatūrą.

Apdangalą reikia nuimti reikia nuimti, kai lauko temperatūra sušyla iki pliusinės temperatūros, kad variklis neperkaistų. Sekite matuoklį, rodantį automobilio variklio temperatūrą, ir nedelsdami nuimkite apdangalą, jei pastebėsite, kad variklio temperatūra pakyla aukščiau nei įprasta. Automobiliuose, kuriuose nėra variklio temperatūros matuoklio, nuimkite apdangalą, kai tik užsidegs variklio temperatūros indikatorius. Variklio perkaitimo priežastis nebūtinai yra apdangalas, todėl stebėkite variklio temperatūrą net ir nuėmę apdangalą.

Priklausomai nuo jutiklio, matuojančio lauko temperatūrą, vietą, automobilio lauko temperatūrą rodantis ekranas gali rodyti neteisingą temperatūrą, kai yra sumontuotas apdangalas. Radiatoriaus apdangalas visada montuojamas virš priekinio bamperio oro įsiurbimo angos arba radiatoriaus grotelių, nes jei apdangalas yra sumontuotas per giliai, nepastebimoje vietoje, tai gali paveikti variklio oro įsiurbimo angą ir sugadinti variklį.
Automobilio plovimo metu rekomenduojama nuimti radiatoriaus apdangalą.

Tai yra bendra ir naudojama kaip visų automobilių modelių montavimo instrukcija. Jei nesate tikri dėl grotelių apdangalo montavimo, kreipkitės į gaminio pardavėją.

  1. Atidarykite pakuotę.
  2. Pakuotėje yra visos montavimui reikalingos dalys. Kaip pagalbinę priemonę rekomenduojame naudoti plokščią atsuktuvą.
  3. Kablio formos montavimo detalių ilgis gali skirtis priklausomai nuo automobilio modelio. Daugiausia tvirtinimo detalės yra naudojamos viršutinėje ir apatinėje dalyse. Kai kuriuose automobilių modeliuose tvirtinimo detalės yra ir šonuose arba viduryje. Apdangalo tvirtinimo taškuose yra paruoštos kiaurymės. Prieš montuodami pirmąjį tvirtinimo elementą, patikrinkite visų tvirtinimo detalių ilgį ir patikrinkite, kur turėtų būti sumontuotos skirtingo ilgio tvirtinimo detalės.
  4. Perkiškite tvirtinimo kabliuką per paruoštą grilio angą.
  5. Uždėkite grotelių apdangalą (ant oro įleidimo angos bamperyje arba radiatoriaus grotelių).
  6. Tvirtinimo gale yra plyšys plokščiam atsuktuvui. Naudodami atsuktuvą, paspauskite tvirtinimo kablio vidurį žemyn, kad kabliukas atsirastų kitame tvirtinimo elemento gale. Atsuktuvo pagalba kabliuką galima pasukti įvairiomis kryptimis, kad būtų galima pritvirtinti prie tinkamo tvirtinimo taško.
  7. Pakartokite ankstesnį veiksmą su visomis tvirtinimo detalėmis.
  8. Montavimas baigtas

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį