LIQUI MOLY laimėjo auksą variklinės alyvos kategorijoje ir bronzą priežiūros segmente

Paskelbta: person Paskelbė: LM comment Komentarų: 0 Peržiūrų: 107

LIQUI MOLY laimėjo auksą variklinės alyvos kategorijoje ir bronzą dažų / poliravimo / chromo priežiūros segmente „Auto Zeitung Classic Cars“ skaitytojų pasirinktame.

Nesvarbu ar automobilio, ar sunkvežimio vairuotojas, mechanikas, dirbtuvių meistras ar pardavėjas mažmeninėje prekyboje – daugeliui LIQUI MOLY yra geriausias prekės ženklas. „Auto Zeitung Classic Cars“ skaitytojai sutinka. Jie išrinko Ulme (Vokietija) esantį tepalų gamintoją geriausiu prekiniu ženklu variklinių alyvų kategorijoje.

  Sausio mėnesį antikvarinė ir moderni klasika dažniausiai miega žiemos miegu arba būna ant keltuvo. O kai klasikinių transporto priemonių draugai neužsiima krapšymusi, lieka laiko savo automobilių aistra užsiimti kitais būdais. Vienas iš jų – specializuotos literatūros naršymas. „Auto Zeitung Classic Cars“ savo skaitytojus paragino iš senovinių ir klasikinių automobilių priedų ir atsarginių dalių gamintojų išsirinkti mėgstamiausius. Variklinės alyvos kategorijoje laimėjo LIQUI MOLY.
  Tie, kurie nėra abejingi senoviniams automobiliams, dažnai taip pat nėra abejingi ir technologijoms. Jie žino, kaip elgtis su varikliu, ir jų nuomonė turi tikrą svarbą. „Todėl mes taip didžiuojamės, kad „Auto Zeitung Classic Cars“ skaitytojai dar kartą išrinko mus geriausiu alyvos prekės ženklu“, – sako Günteris Hiermaieris, LIQUI MOLY generalinis direktorius.
  Jau daugiau nei dešimtmetį Ulme dirbantis tepimo priemonių gamintojas daugybėje balsavimų visada buvo ant pakylos viršaus dėka savo skaitytojų balsų. „Mes džiaugiamės ir esame pagerbti kiekvienu laimėjimu“, – sako Günteris Hiermaieris. „Tai taip pat apima antrąjį apdovanojimą priežiūros segmente.” LIQUI MOLY gavo bronzą dažų/poliravimo/chromo priežiūros kategorijoje.
  Yra atskira produktų linija senovinėms transporto priemonėms. Dvi vienos klasės alyvos su SAE 30 ir 50, 20W-50 alyva ir SAE 50 vienos klasės alyva, skirta tik senoviniams motociklams. Prie jų prisidėjo SAE 90 ir 140 pavarų tepalai. LIQUI MOLY klasikiniai transporto priemonių gaminiai yra specialiai sukurti taip, kad atitiktų senas technologijas ir nekenktų tuomet naudotoms medžiagoms. Jei nesate tikri, jums apsispręsti padės alyvos parinkimo vadovas adresu www.liqui-moly.com.
  Kiekvienas, norintis su motorizuotu lobiu elgtis švelniai, LIQUI MOLY ras tai, ko ieškote. Be alyvos, yra priedų, taip pat produktų, skirtų transporto priemonei aptarnauti ir jos priežiūrai. „LIQUI MOLY siūlo įvairovę, kokybę ir aptarnavimą – Pagamintą Vokietijoje“, – pabrėžia generalinis direktorius. Klasikinių automobilių entuziastai taip pat jaučiasi atsidūrę gerose rankose, ką įrodo geriausio prekinio ženklo pasirinkimas.

Komentarai

Komentarų nėra!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai yra pažymėti*
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
To top

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba atstatyti slaptažodį